Online účtové dokumenty navždy zadarmo

Vďaka jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu nebudeš potrebovať žiadne špeciálne znalosti k vytvoreniu faktúry, zálohovej faktúry, dobropisu.

Online účtové dokumenty navždy zadarmo

Vďaka jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu nebudeš potrebovať žiadne špeciálne znalosti k vytvoreniu faktúry, zálohovej faktúry, dobropisu.

number 1

Už si nebudeš musieť držať dátum splatnosti v hlave.

number 1

Evidencia platieb sa stáva odrazu jednoduchou a intuitívnou.

number 1

Sme presvedčení o tom, že k vystavovaniu účtových dokladov, nepotrebuješ špeciálne znalosti. Umožnili sme ti to vďaka nášmu jednoduchému, čistému a funkčnému dizajnu.

number 1

Vďaka tomu, že máš všetko u nás online, k svojím dokladom sa dostaneš kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka responzívnemu dizajnu máš prístup z PC, tabletu alebo mobilu.

number 1

Vystavenie faktúry nebolo nikdy jednoduchšie...skús.

Faktúra

Dodávateľ

Spoločnosť
Ulica
Mesto
IČO
DIČ
IČ DPH

Odberateľ

Zákazník
Ulica
Mesto
IČO
DIČ
IČ DPH

IBAN

SWIFT

VS

None

Dátum splatnosti

25.11.2021

Celkom

0.00

HTML5 Icon


Items

#
Popis
Počet
MJ
Cena
DPH %
Celkom
Del
#1
0.00 ks x 0.00€
Celkom

Sadzba
Základ DPH
DPH
0%
0.00
0.00
10%
0.00
0.00
20%
0.00
0.00
Zaokrúhlenie:
0.00
Celkom:
0.00
Záloha:
0.00
Uhradiť:
0.00
Krok 1

Vyplň názov klienta

Vďaka automatickému vypĺňaniu stačia iba prvé dve písmená...

Krok 2

Zvoľ dátum vystavenia

Ostatné dátumy sa ti predvyplnia...

Krok 3

Nastav si formu úhrady

Pomocou, ktorej ti klient zaplatí faktútru...

Poslendý krok

Čo si vytvoril

Jednoducho zadaj zoznam služieb alebo tovaru, ktorý faktúruješ...

a

O nás

Zastávame názor, že online vystavovanie účtových dokladov by malo byť pre každého úplne zdarma. Je to esenciálny prvok, bez ktorého inovácie v digitálnom účtovníctve budú napredovať veľmi pomaly. Inovácie v účtovníctve neležia v samotných dokumentoch. Tie chceme prinášať na iných miestach Vášho podnikania. Preto sme sa rozhodli neriadiť sa dogmou, ktorá je zaužívaná na trhu a naše účtové doklady budete mať navždy zdarma a bez obmedzení.

Martin Košťál

Zakladateľ

Získal inžiniersky titul z ekonomickej informatiky na Mendelovej Univerzite v Brne. Zaújíma sa o umelú inteligenciu, datovú analýzu a spracovávanie satelitných snímok. Vo firme sa stará o nevychýlenie z cielového kurzu a nakopáva vývoj aplikácie. Vo voľnom čase rád chodí na turistiku a číta knihy, hlavne Feynmana.

Martin Tinák

Zakladateľ

Je hrdým absolventom inžinierského štúdia v odbore ekonomika a manažment podniku na SPU v Nitre. Má hlboké znalosti v oblasti účtovníctva, miezd a daní, ktorým sa venoval už počas štúdia prácou v účtovnej kancelárii, vďaka ktorým môže skladať mozaiku našej aplikácie, do podoby funkčného účtového produktu. Medzi jeho záľuby patrí čítanie kníh, sledovanie seriálov a trávenie času v prírode na rybách. Jeho vášňou je investovanie.

Evgeny Chetvergov

Backend developer

Získal inžinierský titul z Kaliningradskej Technickej Univerzity. Podieľa sa na vývoji webovej aplikácie a správe databáz. Vďaka jeho cieľavedomosti a pracovnej morálke môže projekt následovať rýchlym tempom vpred. Zaujíma sa o výpočtové klastre a distribuované databázové systémy.

Martin Fiša

Frontend developer

Je študentom bakalárskeho štúdia na Mendelovej Univerzite v Brne, odbor inžinierská informatika. Podielal sa na integrácií grafov, archivačnom nástroji a mobilnej aplikácií, vo voľnom čase číta, rád bicykluje a hrá počítačové hry.

Dušan Vala

Design

Je študentom bakalárskeho štúdia na Mendelovej Univerzite v Brne. Študuje odbor Automatizácia riadenia a informatika. Na stránkách implementoval design. Vo voľnom čase rád číta, sleduje seriály a hrá počítačové hry.

Polina Oliinyk

Marketingový špecialista

S vyznamenaním ukončila magisterský program v odbore Automatizácia a výpočtová technika. Teraz získava druhé vysokoškolské vzdelanie v odbore ekonomická informatika. Je vždy pozitívne naladená, vďaka čomu vždy dotiahne veci dokonca. Jej veľkou vášňou je cestovanie a spoznávanie cudzích jazykov, aktuálne skúša hebrejčinu.